- Yeni ürünler geliştirerek silikon ve kaçuk alanında hep ‘ilk’ ve ‘en iyi’ leri üretmek. - Müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamak. - Silikon ve Kauçuk üretiminde sürekli 1 numara olmak.


By Dali, Dali Trendy markası ile silikon sektörüne hızlı girdi

Kauçuk Şirketi birçok farklı silikon kauçuk ürünü üretmekte ve tedarik etmektedir. Ekstrüzyonlar, kalıplar, contalar, şişirilebilir contalar, kaplamalar, hortumlar ve körükler dahil olmak üzere geniş bir yelpazede ısmarlama silikon mühendisliği çözümleri sunmak için teknik kapasiteye sahibiz.

Silikon kauçuk, birçok farklı alanda olağanüstü performansa sahip inanılmaz bir bileşiktir. Bu onu çok yönlü bir malzeme haline getiriyor ve hemen hemen her sektördeki ürünlerde silikon kauçuğu kullanmamızın nedeni de bu.

Silikon, organik kauçukların eşleşemeyeceği özelliklere sahip, silikon kimyasal elementinden üretilen sentetik bir kauçuktur.

 

Silikon kalitemiz ve temiz tasarım konusundaki tecrübemiz göz önüne alındığında, çanta markaları, giyim markaları, şişe markaları vb. gibi birçok moda şirketi arasında en uygun ve güvenilir silikon etiket üreticisi olduk.

•             Premium, modern ve gerçekçi kauçuk etiket.

•             En kaliteli kauçuk etiket işçiliğinde uzmanlar.

•             Uzun ömür için birinci sınıf kauçuk kalitesinden üretilmiştir.

•             Ürünler üzerinde logo markalama ve etiketleme için uygundur.

Çantalar için silikon etiket, şişe için silikon etiket, T-shirt / gömlek için silikon etiket, kot pantolon için silikon etiket vb. gibi çok çeşitli pf ürünleri için silikon etiketler sunuyoruz. Markanın logosunu temsil ettiği, tamamen ayrı durduğu ve ürünün arka planının herhangi bir renginde etiketi tamamen görünür tuttuğu bir tasarıma ulaşmak için çok çalışıyoruz.


WhatsApp
Hemen Ara