- Yeni ürünler geliştirerek silikon ve kaçuk alanında hep ‘ilk’ ve ‘en iyi’ leri üretmek. - Müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamak. - Silikon ve Kauçuk üretiminde sürekli 1 numara olmak.


Hakkımızda

By Dali; Dali Trendy markası ile Dünya ve Avrupa standartlarındaki teknolojik ekipmanlarla, silikon, kauçuk ve PVC hammadde türevlerinden Avrupa standartlarında, renkli, üç boyutlu ve özel tasarım ürünler imal ekmektedir.

İmal ettiğimiz ürünler; ayakkabı, tekstil, çanta ve promosyon sektörlerine hitap eden aksesuarlardan oluşmakla birlikte, fark yaratmak ve kendilerini rakiplerinden öne çıkartmak isteyen firmalara yaptığımız özel tasarım imalatlardan oluşmaktadır.

Ayakkabı sektörüne; renkli, üç boyutlu özel tasarım etiket, aksesuar ve sayalar üretmekteyiz. Ayrıca; ürettiğimiz ürünleri özel uygulamalarla kumaş, deri ve benzeri tüm ayakkabı sayalarına transfer yapabilmekteyiz. Ayakkabı sektöründe; renkli, özel tasarım, üç boyutlu, saya arkalarına özel uygulamalarla çok farkı baskılar yaptığımız terlik sayaları üretmekteyiz.

Tekstil sektöründe; kumaşlara aksesuar olarak renkli, üç boyutlu ve özel tasarım aksesuarlar üretmekteyiz. Tüm ürettiğimiz ürünleri yine özel uygulamalarla kumaşa transfer etmekteyiz.

Tekstil sektöründe; aksesuar haricinde, çift renkli, üç boyutlu, maçalı elcikler, pvc den yapışkan cırtlar, mont kapişonlarına pvc den menteşe sistemli fermuar tarzında aparatlar ve benzeri üretimler yapmaktayız.

Çanta sektöründe; yine 12 renge kadar, üç boyutlu ve özel tasarım aksesuarlar üretmekteyiz.

Promosyon sektöründe; 12 renk, üç boyutlu anahtarlık, firmalara özel promosyon anahtarlık, crox terlik süsleri, araçlar için kaymayan telefon koyacakları, masa üstü aksesuarlar gibi silikon, kauçuk ve PVC hammadde türevlerinden özel tasarım çok ürünler üretmekteyiz.


WhatsApp
Hemen Ara